Praca w Polsce dla Ukraińców

Jeśli chcesz pracować w Polsce – zgłoś się do nas. Prześlij nam swoje CV a my znajdziemy Ci pracodawcę.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która zatrudnia pracowników w firmach z branży logistyki, budowlanki, produkcji. Pomagamy osobom pochodzenia Ukraińskiego podjąć legalną pracę w Polsce. Przeszkolimy Cię i przygotujemy do pracy.

Wszystko co musisz zrobić to wysłać nam informację o sobie. O nic się nie martw. Formalności załatwimy za Ciebie. Skorzystaj z poniższego formularza i czekaj na kontakt z naszej strony.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

Polityka prywatności tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez administratora danych oraz założenia i utrzymania konta użytkownika.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych (telefon, e-mail) w celach marketingowych, a w szczególności takich jak: przesyłanie informacji o nowych produktach i usługach administratora danych, o ofertach promocyjnych i bonusach oraz o nowych formach kontaktu z administratorem oraz w celu badania satysfakcji we współpracy z obsługi.

Wyrażam zgodę na wysyłanie na mój adres email informacji marketingowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez administratora danych osobowych.

Wyrażam zgodę na zestawianie informacji na mój temat w sposób automatyczny oraz automatyczne dopasowanie mojego profilu pod oferty pracy w celu realizacji usług w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.