Świadczymy dla pracowników następujące usługi

DORADZTWO DLA KANDYDATÓW – jeśli jesteś obcokrajowcem pomożemy Ci w legalnym zatrudnieniu na terenie naszego kraju. Nasi specjaliści przygotują dokumenty legalizujące Twoją pracę. Przygotowujemy takie dokumenty jak: oświadczenie o powierzeniu pracy, zezwolenie na pracę oraz karty pobytu.

PRACA DLA OBCOKRAJOWCÓW – jeśli chcesz pracować w Polsce – zgłoś się do nas. Prześlij nam swoje CV a my znajdziemy Ci pracodawcę. Działamy w branży logistyki, budowlanki, produkcji i innych. Przeszkolimy Cię i przygotujemy do pracy, znajdziemy Ci mieszkanie, o nic nie musisz się martwić. Formalności załatwimy za Ciebie. Skorzystaj z poniższego formularza i czekaj na kontakt z naszej strony.

Wypełnij formularz rekrutacyjny

    Polityka prywatności tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez administratora danych oraz założenia i utrzymania konta użytkownika.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych (telefon, e-mail) w celach marketingowych, a w szczególności takich jak: przesyłanie informacji o nowych produktach i usługach administratora danych, o ofertach promocyjnych i bonusach oraz o nowych formach kontaktu z administratorem oraz w celu badania satysfakcji we współpracy z obsługi.

    Wyrażam zgodę na wysyłanie na mój adres email informacji marketingowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez administratora danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na zestawianie informacji na mój temat w sposób automatyczny oraz automatyczne dopasowanie mojego profilu pod oferty pracy w celu realizacji usług w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.