Szybka i skuteczna rekrutacja

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod nr 19136. Znamy i rozumiem potrzeby pracodawców i pracowników. Pomożemy Ci w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej.

Oferujemy

LEASING PRACOWNICZY – po naszej stronie jest pozyskanie kadry, sformalizowanie pobytu i przygotowanie pracowników do konkretnej pracy. Musisz tylko zgłosić nam Twoje potrzeby. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią kadrę, przygotujemy ją w procesie adaptacyjnym i przedstawimy Ci propozycje. Dostarczymy dla Twojego biznesu pracowników a z Twoją firmą rozliczymy się fakturą. Rekrutujemy pracowników z krajów takich jak: Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Wietnam.

REKRUTACJA DLA FIRM – znajdziemy dla Twojej firmy pracownika, który spełni określone kryteria. Możesz zatrudnić go w Twojej firmie a jeśli to obcokrajowiec – pomożemy Ci sformalizować jego zatrudnienie. Możemy również przeprowadzić dla Twojej firmy rekrutację całego zespołu, a w rozmowach kwalifikacyjnych wyłonić najlepszych kandydatów, których zatrudnisz u siebie. Rozliczamy się za usługę rekrutacyjną.

DORADZTWO DLA FIRM – Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce oprócz standardowych przepisów związanych z zatrudnianiem wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń na pracę oraz weryfikacją dokumentu pobytowego cudzoziemca. Za legalizację pracy odpowiada pracodawca, a za legalizację pobytu pracownik przy wsparciu pracodawcy. Możesz zlecić nam proces legalizacji pracy Twoich pracowników zza granicy. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty.

Napisz do nas


    AdministracjaITZdrowie i urodaLogistyka i transportMotoryzacjaHotel i gastronomiaProdukcjaRolnictwo i ogrodnictwoBudownictwoObsługa klientaInne


    WielkopolskieKujawsko-pomorskieMałopolskieŁódzkieDolnośląskieLubelskieLubuskieMazowieckieOpolskiePodlaskiePomorskieŚląskiePodkarpackieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieZachodniopomorskie